MATKA LUKSUSOWA

Jestem obecnie w ciąży, jednak wiem, że nie wszystkich moich czytelników interesuje tematyka ciąży oraz inne około-ciążowe tematy, więc nie wymagam, aby każdy teraz miał ochotę czytać teksty związane z tym tematem na blogu. Mnie, siłą rzeczy zaczęły takie sprawy interesować. Jak mam być z wami szczera, to przyznam, że zawsze bardzo mnie drażniło, kiedy ulubiony blog, koleją rzeczy, zaczął stawać się blogiem parentingowym.

Postanowiłam, że na Żona Luksusowa takie treści pojawiać się nie będą. Dlatego właśnie powstała Matka Luksusowa, mój kobiecy ukłon w stronę macierzyństwa, gdzie mogę sobie pisać o różnych tego typu aspektach, chociażby dla samej siebie oraz dlatego, aby pamiętać. Czas leci strasznie szybko, ja sama jestem obecnie na półmetku ciąży, a pamięć ludzka bywa z czasem zawodna.

Matka Luksusowa to moje małe miejsce w sieci i sama jeszcze nie jestem pewna, w którą stronę się rozwinie. Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga i życzę miłej lektury. Mam nadzieję, że Ci się tu podoba i że masz ochotę zostać ze mną na dłużej.

Zainteresowanych zapraszam serdecznie!

MATKA LUKSUSOWA

ml2.png