MOMENTS – KWIECIEŃ 2018

Kwiecień upłynął dość szybko oraz intensywnie – głownie w sferze zawodowej, ale i pod znakiem remontu. Niestety, ale czasu wolnego nie było w tym miesiącu zbyt wiele, więc mam spore zaległości w sferze czytelniczej, filmowej oraz rozrywkowej. Niemniej jednak, w skali całego miesiąca udało mi się wygrzebać odrobinę przyjemności na ciążowy masaż pleców, który ukoił bolączki trzeciego trymestru. Na masaż udałam się do Spa w hotelu Varsity, który ma bardzo ciekawą lokalizację nad samą rzeką Cam. Ciążowy masaż na pewno chcę jeszcze kilka razy powtórzyć!

moments-kwiecein1.jpg

Chociaż pogoda nie rozpieszcza i wciąż jest raczej zimno, wietrznie i nieprzyjemnie to trafiło się kilka pogodnych i ciepłych dni. Nieśmiałe, pierwsze oznaki wiosny w postaci prześlicznych białych i różowych kwiatków oraz zazielenionych drzew pojawiły się z dnia na dzień. Kocham taką różową wiosnę!

moments-kwiecien2.jpg

Wieczorne spacery – niezmiennie, wpisały się w nasz rytm dnia. Spacerujemy praktycznie codziennie po minimum 1.5 godziny. Czasami po południu, czasami dość późno…

moments-kwiecien3

moments-kwiecien4

Na początku miesiąca zrobiłam kosmetyczną inwentaryzację i zapisałam w notesie wszystkie kosmetyki, które posiadam. Wiedziałam, że nie ma ich mało, ale nie spodziewałam się, że mam ich w całym domu aż tyle. Oficjalnie rozpoczęłam drogę do kosmetycznego minimalizmu i szczegółowo napisałam o tym we wpisie: MOJA DROGA DO KOSMETYCZNEGO MINIMALIZMU.

minkosm1

Nie przypuszczałam, że zrobienie szczegółowej listy zadziała na mnie tak motywująco. Od czasu inwentaryzacji nie kupiłam nic nowego – używam to, co już mam i dążę do ilości 1 sztuka danego kosmetyku.

minkosm2

 

Z końcem kwietnia zakończyłam również pracę na etacie i rozpoczęłam urlop macierzyński. Nadal jeszcze trochę pracuję prywatnie, ale to już jest zupełnie inny wymiar pracy! W związku z tym, że od maja będę miała więcej wolnego czasu to mam więc nadzieję, że maj będzie dla mnie o wiele ciekawszym i bardziej rozwojowym miesiącem.

A jaki Tobie minął kwiecień?

Jedna myśl w temacie “MOMENTS – KWIECIEŃ 2018

  1. Aneta pisze:

    Wiosna w Cambridge wygląda bajecznie! Codzienne spacery – gratuluję wytrwałości. Spacery są super, wiadomo, ale człowiek jest raczej leniwą istotą, więc super, że zamiast leżenia na kanapie, wybierasz aktywność! A mój kwiecień? Hmmm… minął nawet nie wiem kiedy, ale z małymi projektowymi sukcesami 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s