12 NIECODZIENNYCH RZECZY – LUTY 2017

28 dni lutego przeleciało, niczym woda przez palce. Ostatnie cztery tygodnie były dla mnie bardzo intensywnie, głównie na płaszczyźnie zawodowej. Kiedy kilka dni temu zaczęłam myśleć o podsumowaniu miesiąca, w pierwszej chwili wydawało mi się, że nie wydarzyło się nic szczególnego. Nic bardziej mylnego! Mimo szybkiego tempa, wydarzyło się w moim życiu kilka fajnych, niecodziennych rzeczy, o których chce Ci opowiedzieć.

12-niecodziennych

Po pierwsze kolejna wspaniała internetowa znajomość miała okazję przełożyć się na spotkanie w realnym świecie, wspaniały wieczór oraz kolację w doborowym towarzystwie. Rozmowom nie było końca, i gdyby nie pociąg powrotny do Cambridge, to jestem więcej niż pewna, że z Agatą mogłybyśmy siedzieć do rana.

123

Po prawie dziesięciu latach wyrobiłam nowy paszport. Odbierając go z polskiej ambasady cieszyłam się jak dziecko, ponieważ to właśnie dzięki temu jednemu małemu dokumentowi wszystkie marzenia o odległych podróżach wydają się być jeszcze bardziej realne, możliwe i w zasięgu reki. W tajemnicy Ci powiem, że już zaczęliśmy snuć pierwsze odważne plany…

Kolejnym doświadczeniem, o którym chcę wspomnieć to mierzenie się z własnymi lękami. Nie jestem pewna, czy 12 niecodziennych rzeczy opiera się tylko i wyłącznie na zbieraniu pozytywnych doświadczeń. Jestem jednak zdania, że te mniej fantastyczne wydarzenia też mogą być wspaniałymi lekcjami w życiu. Być może tego o mnie jeszcze nie wiesz, ale nie lubię wysokości, nie lubię balkonów, balustrad, latania samolotem, ani wysokich punktów widokowych. Wspinaczkę na Wieżę Eiffla odbyłam prawie sprintem, bo mimo pięknych widoków, chciałam to już mieć za sobą. W ubiegłym miesiącu wyszłam ze swojej strefy komfortu, aby po raz kolejny zmierzyć się z lękiem wysokości. Przy okazji wizyty w Londynie, wraz z Mężem postanowiłam wybrać się na słynne London Eye. Pogoda dopisała, widoczność była wyjątkowa, a ja, mimo ogromnego strachu, przetrwałam 45 minut w szklanej kopule i przygotowałam dla Ciebie świetny materiał, którym podzielę się w osobnym wpisie już niebawem.

SONY DSC

A czy Ty zrobiłaś coś dla siebie? Jakie niecodzienne doświadczenia zebrałaś w lutym? Udało Ci się zrobić coś niezwykłego, odważnego, wspaniałego lub po prostu dającego radość i zastrzyk energii? Koniecznie podziel się swoim niecodziennym momentem!

7 myśli w temacie “12 NIECODZIENNYCH RZECZY – LUTY 2017

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s